Firma

Firma  ANTICORO, spol. s r. o.   je česká výrobní firma, zabývající se výrobou, prodejem a servisem zařízeních z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Sortiment výroby je určen pro široké gastronomické využití v hotelích, restauracích, vinárnách, snack barech, jídelnách a obdobných zařízeních pro stravování a pohostinství, dále ve vybavení obchodů řeznictví, pekáren a dalších potravinářských a zpracovatelských provozoven a firem. Firma dále zajišťuje informační a poradenskou činnost v oboru.

Firma ANTICORO, spol. s. r. o. je česká výrobní společnost, založená 12. května 1992.  V lednu 1993 byla zahájena výroba zařízení v pronajatém objektu – Údolní 1297, Tábor. V prosinci 1997 byla kompletní výrobní i obchodní činnost přemístěna do nového vlastního areálu – Sezimovská 482, Tábor – Měšice. Počínaje rokem 2000 firma zavedla a používá systém zaručující kvalitu v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001.

Zaměření

Výrobní program společnosti je zaměřen zejména na vývoj, výrobu, prodej a servis strojů a zařízení v oblasti gastronomie (kuchyňská zařízení , stravovny, velkokuchyně, bistra, snack-bary, pizzerie apod.), potravinářství, zdravotnictví a stavebnictví. Jedná se o výrobu výhradně z materiálu tř. ČSN 17 tj. nerezové chrom-niklové oceli (DIN 1.4301, 1.4401, 1.4571, AISI 304 a další). Příprava a výroba dílců a polotovarů je prováděna na přesných NC strojích převážně zahraniční výroby. Jednotlivé výrobky jsou přehledně zpracovány v katalogu.